تبلیغات شما اینجا
بستن تبلیغات [X]
خدمات لوله بازکنی تهرانپارس

خدمات لوله بازکنی

خدمات لوله بازکنی تهرانپارس

تفاوت سرويس‌کاران سايت پرتقال در لوله بازکني تهرانپارس
سرويس‌کاران سايت پرتقال با تخصص و تجربه فراواني که در مورد خدمات لوله بازکني و تخليه چاه دارند , هميشه مورد تحسين همشهريان در منطقه تهرانپارس بوده‌اند. مهم‌ترين هدف سرويس‌کاران ما ارائه بهترين خدمات در سريع‌ترين زمان و ارائه راه‌حل‌هاي مهم براي پيشگيري از اتفاقات بعدي به مشتريان هست.

سرويس‌کاران ما سعي دارند هميشه قبل از هر کاري اطلاعات کافي از مشکلات را پرس‌وجو کنند و بعد از برسي و شناخت مشکل سريع‌ترين و مطمئن‌ترين راه‌حل را انتخاب کنند.

نکته بعدي که بسيار مهم هست تميز بودن سرويس‌کاران ما مي‌باشد. ارائه خدمات خوب و حفظ بهداشت در انجام کار يکي از قوانين اصلي سرويس‌کاران سايت پرتقال هست. اگر چنانچه يکي از تعميرکاران ما در انجام کارهاي خدماتي بهداشت را رعايت نکردند و بعد از پايان کار تميز کردن محوطه را به خوبي انجام نداده است , موضوع را به بخش پشتيباني در ميان بگذاريد.مهم‌ترين خدمات در منطقه تهرانپارس سايت پرتقال


خدمات لوله بازکني تهرانپارس

با همراه داشتن بهترين و بروزترين دستگاه‌ها در زمينه باز کردن لوله‌هاي فاضلاب , ظرف‌شويي و سينک آشپزخانه , توالت فرنگي و ايراني و لوله‌هاي حمام , درآوردن اشياء گران‌قيمت از داخل لوله‌ها انجام خواهد شد. اين خدمات شبانه‌روزي و در 7 روز هفته بدون تعطيلي انجام مي‌شود.

اما مهم‌ترين دستگاه‌ها براي خدمات لوله بازکني تهرانپارس:
1- اولين وسيله که در اکثر خانه‌ها براي باز کردن گرفتگي‌هاي خفيف ابزار تلمبه دستي هست. فقط کافي است کمي آب را در داخل سينک ظرف‌شويي و يا لوله حمام بريزي و با چند بار فشار دادن تلمبه بر روي مجراي لوله ها و واردکردن فشار يک‌باره هوا به داخل لوله گرفتگي لوله باز شود.
2- اگر ديديد که نمي‌توانيد با تلمبه دستي کاري انجام دهيد و مشکل کمي سخت هست نياز به ابزار دستگاه پمپ هوا مي‌باشد. اين دستگاه با متراکم کردن هوا و فشار بيشتر ولي با تکرار گرفتگي لوله ها را باز مي‌کند. با بخش پشتيباني تماس بگيريد تا سرويس‌کاران ما اعزام شوند.
3- روش ديگر به کمک دستگاه تراکم هوا مي‌باشد. اين دستگاه همکاري شبيه دستگاه پمپ هوا انجام مي‌دهد , اما فرق عمده آن در اجراي عمليات هست. به اين شکل که هوا در درون دستگاه با فشار بسيار زياد جمع مي‌شود و به يک‌باره به داخل لوله هدايت مي‌شود و باعث رفع گرفتگي کامل لوله مي‌شود.
4- دستگاه فنر زني که يکي ديگر از دستگاه‌ها براي باز کردن لوله‌هاي توالت و حمام هست. اين دستگاه که به همراه خود از فنرهاي متفاوتي استفاده مي‌کند , به اين طريق کار مي‌کند که بايد با توجه به نوع مشکل در درون لوله نوع سر فنر مخصوص را انتخاب کرده و به سر دستگاه وصل کرده و آرام آرام به درون لوله هدايتمي کنند تا به نقطه گرفتگي برسد.
از اين مرحله با کک دستگاه , سر فنر را مانند عقربه‌هاي ساعت مي‌چرخانند تا بتواند گرفتگي لوله ها را باز کند. شايد بعضي وقت‌ها نياز باشد که به آرامي و بعضي اوقات خيلي سريع و با فشار بيشتري آن را بچرخانند.
5- ديلم وسيله‌اي هست که با آن مي‌توانيد بعضي از مشکلات گرفتگي لوله‌ها را حل کنيد. اين وسيله با داشتن يک دسته بلند و يک فنر مخصوص براي گرفتگي‌هاي لوله ها مخصوصاً قسمت شتر گلو کاربرد دارد.
6-مايع ظرف‌شويي نيز براي باز کردن گرفتگي‌هاي معمولي استفاده مي‌شود. براي يادگيري نحوه آموزش و باز کردن لوله‌ها با کمک مايع ظرف‌شويي مي‌توانيد اين مقاله را مطالعه کنيد.


بهترين روش‌ها براي باز کردن لوله ها را در اين مطلب بيان کرديم. خدمات ديگر سايت نيز به شکل زير مي‌باشد:


تخليه چاه

يکي از بيشترين تماس‌هايي که بخش پشتيباني سايت پرتقال دريافت مي‌کند خدمات مربوط به تخليه چاه مي‌باشد. تخليه چاه بايد کاملاً اصولي انجام شود و بهتر است از هرکسي براي انجام اين کار درخواست ندهيد. ممکن است بعد از مدتي کوتاه متوجه شويد که چاه دوباره پر شده , در حالي که همين چند وقت پيش چاه را خالي کرده‌ايد.

مشکل اينجاست: کسي که آمده و کار تخليه چاه را انجام داده بايد بعد از تخليه آن به شما يادآوري مي‌کرد که حتماً بايد بعد از تخليه فاضلاب عمليات زير را نيز انجام بدهيد تا چاه دوباره خيلي سريع پر نشود.عمليات بعد از تخليه چاه توسط سرويس‌کاران سايت پرتقال


کف تراشي چاه و لايروبي چاه

بعد از تخليه چاه بايد بدانيد که ممکن است راه‌هاي نفوذ آب به بيرون از چاه بسته باشد. علت ان هم مي‌تواند عواملي مانند چسبيدن فضولات و غيره به کف چاه و همچنين چسبيدن فضولات جامد به ديواره چاه باشد که باعث مي‌شود منافذ بيرون رفتن آب نيز بسته شود.

بايد بعد از تخليه چاه فاضلاب حتماً اين 2 کار را انجام دهيد. اگر چاه شما قبلاً طوقه چيني و کول گذاري شده است که نياز به لايروبي ديواره چاه نداريد و فقط نياز هست که کف آن را تميز کنيد.


طوقه چيني و کول گذاري

ممکن است چاه شما در موقع حفاري کردن طوقه گذاري در آن انجام نشده باشد , ما سعي مي‌کنيم به مشتريان خود يادآوري کنيم که اگر اين کار را انجام ندهند ممکن است که چاه بعد از مدتي ريزش کند و خرابي‌هاي بعد از آن بسيار بيشتر و نگراني‌هاي بعد از آن آزاردهنده‌تر خواهد بود.


حفاري چاه

يکي از خدمات مهم در هنگام ساخت خانه و آپارتمان‌ها حفاري چاه فاضلاب هست. بايد دقت کنيد که منطقه خوبي را براي حفاري چاه در نظر بگيريد. زيرا بايد نوع خاک منطقه جذب آب را بهتر انجام دهد و در آخرين مرحله خدماتي مانند طوقه چيني انجام مي‌شود.

اگر حفاري چاه به خوبي انجام نشود باعث مي‌شود که يا چاه خيلي سريع پر شود و يا اينکه در مدت کوتاهي شاهد ريزش چاه باشيد. براي همين موضع از شما درخواست مي‌کنيم قبل از کندن چاه با بخش مشاوره سايت پرتقال تماس بگيريد تا راهنمايي‌هاي لازم را انجام دهيم.

خدمات ديگر مربوط به لوله بازکني تهرانپارس شامل: حفاري چاه , باز کردن انسداد مسيرهاي فاضلاب , کندن چاه آب و چاه جذبي , گرفتگي منهول ها , تشخيص محل ترکيدگي لوله ها , باز کردن لوله هاي آب گرم از جمله خدمات ديگر سايت ما مي‌باشد.برچسب‌ها: لوله بازکنی تهرانپارس , لوله بازکنی ,
+ نوشته شده در  دوشنبه 15 مرداد 1397ساعت 18:03  توسط کامران  |